Arama ses kaydedici app store

En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

Pro Ses Kayıt Programı

perunda.com/myself-with-you.php Var hocam öyle bi fark önceki mesajıma resim ekledim. Telefon görüşmelerinde sesleri kaydetmek için uygulama kullanmanız gerekmektedir. Sitemizde telefon özellikleri, mobil oyunlar, uygulamalar, operatörler ve telefonlar hakkında bilgiler paylaşılmaktadır. MobileIdea Studio. Bulut servislerini yeniden yazdik. Fiyat Ücretsiz. Ne yazık ki, uygulamayı kullanabilmeniz için bir Edigin hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Kaydedilen ses dosyaları, paylaşım sayfasında desteklenen birçok uygulama aracılığıyla aktarılabilir. IntCall ile olan tek yakınlık, kullanıcı arayüzünün oldukça eski bir görünümüydi. Bu uygulama sadece "Call Recorder" olarak adlandırılır. Call Recorder, IntCall'a kıyasla daha temiz bir görünüm sunar.

Account Options

İşlevsel olarak, çok farklı değil gerisi de çok farklı değil. Her ülkeyi aramak için ne kadar harcama yapacağınıza dair bir konsolide liste yoktur. Geçerli bir telefon numarasını aradıktan sonra oranı öğreneceksiniz. Testimizde, çağrı kayıt kalitesi tatmin ediciydi. Yüz yüze geldiğimiz bir konu, uygulamanın internette iyi çalışıyor olsa da, Wi-Fi üzerinden arama yapılmasını reddetmesiydi. Ama 4G'de, gayet iyi çalıştı. Kredi, yukarıdaki uygulama gibi sanal para kullanımı olmadığı için satın alma işlemi basittir.

Iphone 6 Plus arama yaparken ses kaydetme

Bir dolar ve yüz dolar değerinde kredi arasında herhangi bir yerde satın alabilir ve yeniden yükleme ya uygulama içi satın alma yoluyla ya da PayPal ya da AliPay yoluyla yapılabilir. Yukarıdaki uygulamaya benzer şekilde, WeTalk Pro da çalışan bir Wi-Fi ağına bağlandığımızda bir telefon görüşmesi yapmayı reddetti, ancak bu çağrıyı 4G'ye başarıyla yaptı. Kullanıcı deneyimine hoş bir dokunuşile aramayı yaptığınız anda duyduğunuz sesli komut vardır ve kalan kredi miktarının dakika sayısını belirtir.

Arayüzdeki diğer problem, uygulamanın kullanımıyla ilgili çok fazla pop-up içeriyor. Evet, ne düşündüğünüzü biliyoruz: Bir makalede benzer, jenerik isimleri olan iki uygulama var mı? Evet ancak App Store'da bunlara benzer çok daha fazlası var. Bu genel adlar, kullanıcıların bir uygulamanın genel olarak "çağrı kaydedici" veya "telefon araması kaydet" araması yapmasına yardımcı olur.

Bu, diğer uygulama mağazalarında yaygın bir arama motoru optimizasyon tekniğidir.

Telefon görüşmeleri nasıl kaydedilir?

David Kang tarafından bu uygulama, yukarıdakilere göre çok daha iyi tasarlanmıştır. Anlamak ve kullanmak kolaydır. Listemizdeki son uygulama, bir çağrı kayıt uygulaması gibi durmuyor. Bunun nedeni, TextFun'un aynı zamanda bir anlık mesajlaşma aracı olmasıdır; Aynı zamanda komiktir, çünkü geliştirici Kun Wang'ın, Call Recorder adında bir başka uygulaması da vardır.

iPhone’da çağrı kaydetmeyi sağlayan 4 uygulama

Bu listede muhtemelen en modern görünümlü uygulama. TextFun pürüzsüz animasyonlar, çeşitli yazı tipleri ve çekici renk kombinasyonlarıyla cilalanmış hissi veriyor. Arama ekranında arama kaydını manuel olarak etkinleştirmeniz gerekir. İnsanlar bu sanal numaradan sizi arayabilir. Geleneksel bir VoIP aramasının tersi olarak düşünün. Çağrı kayıtları, düzenli tutmaya yardımcı olan notlar ile eklenebilir.

Listede olmayan başka bir uygulama kullanıyor musunuz?

Yapılan görüşmeyi kaydeden uygulama var mı app store de ?

Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Günlük yeni bloglar için abone olun! Ogznet Android Uygulaması.

Çağrı kaydedici Truecaller ACR

Ses Kaydedici HD - Ses Kayıt yazılımını indirin ve iPhone, iPad ve iPod Bu uygulama sadece iOS aygıtlarındaki App Store'da bulunur. ses kaydedici arama kaydedici yazılımına ilişkin yorumları okuyun, müşteri oylarını karşılaştırın, Bu uygulama sadece iOS aygıtlarındaki App Store'da bulunur.

Yenilikler Güncelleme Geçmişi. Bilgi Sağlayıcı Zuev Sergey. Boyut MB. Kategori İş.

Arama Kaydedici 2017 Android

Uyumluluk iOS 9. Telif Hakkı © Sergey.

Fiyat Ücretsiz. Uygulama Destek Gizlilik Politikası.

• casus no belli?
  • iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?!
  • ‎Ses Kaydedici HD - Ses Kayıt App Store’da?
  • iPhone Ekran Görüntüleri.
  • başka bilgisayarın ekranını görme.

Aile Paylaşımı Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir. Flight Live: Uçuş radarı.

telefon konuşma kaydedici

Call Recorder for Telegram. Diğer Beğenebilecekleriniz Tümünü Gör. Call Recorder.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

• mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

• mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

• Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

• Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

• Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web