Whatsapp mesaj yedeklerini okuma

WhatsApp’ta silinmiş mesajları geri getirme tüyosu…

source link Anahtar dosyasını Android Telefonunuzdan ayıklamak için lütfen bu öğreticiyi izleyin. Adım 5: Başarıyla şifresini çözmek ve ayıklamak. E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İnternet sitesi. This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed. Çalışmalarım   Dikkatimi Çekenler   Tecrübelerim. Apple cihazlarda sistem dosyalarına müdahale edemiyoruz. Olayı örneklendirerek anlatayım ki kafanız karışmasın..

1. En Çok Okunan Konular.
  2. samsung teknik destek takip!
  3. Netflix Hediye Kartı Satın Alma ve Hediye Kodu Kullanma.
  4. ebeveyn denetimi android.
  5. Whatsapp Mesajlarını (Crypt Dosyaları) Bilgisayardan Açma - Zirve Blogum.
  6. Son Yazılar.
  7. Netflix Hediye Kartı Satın Alma ve Hediye Kodu Kullanma?

Yada birkaç gün önce var olan bir sohbeti sildiniz, şimdi onu geri yüklemek istiyorsunuz! Öncelikle telefonunuzdaki dosya yöneticisi ile aşağıdaki dizine gidip bir kontrol yapın, dahili sohbet yedekleri oldukları yerde duruyorlar mı? Klasör içinde birden fazla msgstore. Klasöre girmişken tarihlerine ve boyutlarına da bakın.

Whatsapp Yedeklenmiş Mesajlar Nasıl Okunur ? ~ Papiculo !

Belki 1 hafta öncesinin, belki daha eskilerin yedekleri olabilir orada. Boyutları genelde benzer olacak eğer sonraki gün sohbetlerde toplu temizlik yapmadıysanız..

• snapchat takip edilmesi gereken.
  • Post Top Ad.
  • spy cep kontrol paneli.
  • WhatsApp’ta silinen mesajları okuma yöntemi [Nasıl yapılır?].

Diyelim ki bugün günlerden 3 Şubat ve 2 Şubat sohbet yedeğini yada 31 Ocak sohbet yedeğini yüklemek istiyoruz. Normal şartlarda Whatsapp bize bunu sormaz. Yani 31 Ocak yedeği de var yüklemek ister misin?

• Whatsapp yedeğini bilgisayardan açma.
  • whatsapp mesajlarını geri getirme.
  • Yedeklenen WhatsApp Dosyaları (xinunodozige.ml12) Nasıl Açılır?.
  • whatsapp mesajlarını geri getirme!
  • Silinen Whatsapp Konuşmalarını Geri Getirme;
  • Güncelleme.

Doğrudan en güncel tarihli yedeği geri yükler. Çünkü geçerli güne ait bir yedeğimiz yoksa, bu işlem sonrası en son yedeklemeden sonraki sohbetleri kaybedeceğiz.

Blog Arşivi

Eskileri getirelim derken yenilerden olmak var işin ucunda. Son yedeklemenin ismi ise msgstore. En yeni yedek, en yeni tarihli olan ve adında tarih yazmayanı. Dosyaların sonlarında crypt12 yerine başka bir rakamda yazıyor olabilir, sorun olmaz. Bendeki en yeni yedek 2 Şubat tarihli idi. Korumaya almak için msgstore.

Amp Sayfalarında “Gerekli Yapısal Veri Öğesinde Hata” Sorunu ve Çözümü

Geri yüklemek istediğim yedek ise 31 Ocak tarihli idi. Adı msgstore Yedekleme ve geri yükleme sorunları için hata giderme adımları Google Drive yedeklemesi yaratırken karşılaşılan sorunlar için aşağıdakileri kontrol edin: Telefonunuza eklenmiş bir Google hesabı olduğuna emin olun.

Telefonunuzda Google Play hizmetlerinin yüklenmiş olduğuna emin olun. Not : Google Play hizmetleri sadece Android 2.

Google Drive’dan Whatsapp yedeği nasıl indirilir?

Hücresel veri ağı üzerinden yedekleme yapmaya çalışıyorsanız hem WhatsApp hem de Google Play hizmetleri için veriniz olduğundan emin olun. Emin değilseniz lütfen operatörünüzle iletişime geçin. Farklı bir ağ üzerinden yedekleme oluşturmayı deneyin. Örneğin : Hücresel veri ağı üzerinden yedekleme yapamıyorsanız Wi-Fi üzerinden bağlanmayı deneyin. Google Drive yedeklemesini geri yüklerken karşılaşılan sorunlar için aşağıdakileri kontrol edin: Yedeklemenin yaratıldığı aynı telefon numarası ve Google hesabından geri yükleme yapmaya çalıştığınıza emin olun.

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme - 2018

Telefonunuzda yedeklemeyi geri yükleyecek yeterli alan olduğundan emin olun. Telefonunuzda Google Play hizmetlerinin kurulu olduğundan emin olun. Telefonunuzun tamamen şarjlı olduğundan veya telefonunuzun bir güç kaynağına takılı olduğundan emin olun. Telefonunuzun güçlü ve stabil bir İnternet bağlantısına sahip olduğundan emin olun.

Hücresel veri ağını kullanarak geri yükleme yapamıyorsanız lütfen bir Wi-Fi ağına bağlanmayı deneyin. Bu makaleyi yararlı buldunuz mu? Evet Hayır.

ANDROİD'DE SİLİNEN WHATSAPP MESAJLARINI GERİ GETİRME

WhatsApp verilerinizi Google Drive veya yerel yedekleme kullanarak Yedekleme yaptığınız medya ve mesajlar, Google Drive'dayken WhatsApp uçtan uca. Ancak WhatsApp yedek dosyasındaki sohbet mesajlarını çözmek ve okumak nasıl olur? Şimdi Backuptrans Android WhatsApp Transmit.

Makale kafa karıştırıcıydı Makale sorumu yanıtlamadı Önerilen çözüm işe yaramıyor Bu özelliği veya politikayı beğenmedim. Yardım Ana Sayfa. Yardım Yardım Twitter Facebook. Gizlilik ve Koşullar.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

• mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

• mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

• Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

• Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

• Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web